مقالات

انتخاب رنگ شلوار کتان

انتخاب رنگ شلوار کتان

شلوار کتان قرمز

قرمز به دلیل ماهیتش کنتراست خوبی با اکثر رنگ‌ها ایجاد می‌کند. سفید ساده، آبی آسمانی، سرمه‌ای و خاکستری انتخاب‌های خوبی برای ترکیب با شلوار کتان قرمز هستند.

قرمز همیشه یک رنگ بحث برانگیز در صنعت مد و لباس بوده است. اما با توجه به مدل خاص شلوار کتان، انتخاب ست رنگ در پیراهن و تی شرت با شلوار کتان قرمز کار سختی نیست.

شلوار کتان خاکی

شاید رایج‌ترین رنگ بهترین شلوار کتان مردانه همین رنگ خاکی باشد. با پیراهن‌های سفید و راه راه که از رنگ‌های خاکی استفاده می‌کنند عالی به نظر می‌رسد.

همچنین کفش‌های اسپرت، کتونی در طرح‌های مختلف و کالج‌ها با رنگ‌های مختلف در این رنگ بسیار پرطرفدار است.

شلوار کتان کبریتی

اگر قصد خرید بهترین شلوار کتان مردانه پشمی یا کبریتی دارید، می‌توانید آنها را به سلیقه خود در بیاورید.

البته اگر در زمان پرو، جیب‌های شلوار صاف نمی‌ماند و مخصوصا هنگام نشستن در جیب‌ها بیرون زده و تغییر شکل می‌دهند، شلوار برای شما تنگ است.

انتخاب رنگ شلوار کتانشلوار کتان سفید

یک کت جین، یک پیراهن آبی آسمانی بپوشید و با خیال راحت راه بروید. خیابان با بهترین شلوار کتان مردانه در اختیار شماست.

این سفید همه جا به همه چیز و با همه چیز و بدون هیچ چیز و خلاصه همه جور جواب می‌دهد.

شلوار کتان آبی

رنگ روشنی با آبی بپوشید. حتی این پتانسیل را دارد که دقیقاً با همان رنگ مطابقت داشته باشد.

آبی معمولا رنگی است که بیننده را آرام می‌کند. در مورد بهترین شلوار کتان مردانه درست‌ ترین انتخاب در تن رنگ آبی روغنی است.

بهترین جایگزین برای رنگ مشکی سبز و سفید پسته‌ای انتخاب‌های خوبی هستند که در کنار آبی روغنی استایلی آرام و دوست داشتنی برای شما ایجاد می‌کنند.

طعم شیرین کیفیت بالا و قیمت مناسب را با خرید انواع مختلف لباس کار و شلوار کتان از تولیدی لباس فرم بافتینه امتحان کنید. تولیدی لباس فرم بافتینه با اشراف به برترین و جدیدترین دانش روز دنیا، آشنا با فناوری های نوین روز و دسترسی به مجهزترین ابزارآلات و برخورداری از کادری با تجربه و متخصص جهت ارائه خدمات با کیفیت در حوزه تولید لباس کار با قیمت عمده در خدمت شماست.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + نوزده =