مقالات

انتخاب لباس

انتخاب لباس

لباس مناسب

لباس شما همیشه می‌تواند نشانه بخشی از شخصیت شما باشد و در واقع لباسی را که شما در موقعیت کاری خودتان بهتر می‌کنید.

لباس مناسب لباسی است که متناسب با شخصیت و سمت اداری و همچنین متناسب با آن کار باشد.

لباس مناسب باید علاوه بر اینکه زیبایی و هماهنگی به محیط کاری بدهد همچنین باید بخشی از سلامت شما را در موقعیت‌های شغلی تضمین کند و ایمنی شما را در محل کار افزایش دهد.

می‌توانید شما با استفاده از لباس کار یک دست تأثیر بسیار زیادی در محیط کاری خودتان ایجاد کنید.

درجه‌بندی جنس و آشنایی با مدل لباس آتش‌نشان

این لباس‌ها از الیاف نسوز و ضد حریق تولید می‌شوند که می‌توانند در مقابل هر دمایی و هر حرارتی و حتی آتش‌های بسیار زیاد از خودشان مقاومت بسیار خوبی را نشان بدهند.

اهمیت لباس کار برای مشاغل مختلف بسیار زیاد است، اورکت ایمنی و شلوار ایمنی لباس اصلی آتش‌نشان‌ها می‌باشد که این لباس‌ها می‌توانند تکه و یا سر هم یا اینکه جدا باشند و معمولا این لباس‌ها سه لایه هستند.

کورتکس جنسی می‌باشد که به جریان هوا کمک می‌کند و جنس داخلی لباس کار آتش‌ نشانان معمولاً از این نوع می‌باشد و می‌توانند به تعریق آن‌ها بسیار زیاد کمک کند. برای حفظ جان آتش‌نشان‌ها حتماً باید لباس این قشر مطابق استانداردهای جهانی باشد.

انتخاب لباس

لباس آتش‌نشان‌ها

معمولاً در بخش‌های اداری لباس‌های یک رنگ و عادی برای کارکنان مورد استفاده قرار می‌گیرد و بر اساس قانونی که کشور ما دارد.

یکی از راهکارهایی که امروزه هر سازمانی از آن استفاده می‌کند و نظم به سازمان خودش اضافه می‌کند و علاوه بر آن بخش‌های مختلف را از یکدیگر جدا می‌کند این است که از لباس‌های همرنگ در محیط استفاده می‌کنند.

رنگ لباس قشر کارمندان آتش‌نشانی سفید و یا آبی روشن می‌باشد و رنگ شلوار آن‌ها سورمه‌ای می‌باشد. افرادی که درجه‌دار هستند معمولاً رنگ لباس آن‌ها به رنگ قرمز می‌باشد.

انتخاب لباس مناسب

لباسی که شما به تن می‌کنید همیشه می‌تواند نشانه بخشی از شخصیت شما باشد. شما به راحتی می‌توانید با انتخاب یک لباس کاری مناسب موقعیت شغلی خودتان را نیز افزایش بدهید.

فرض کنید یک لباس معمولی و غیررسمی را در محل کار خودتان استفاده می‌کنید و در این موقع سمت کاری که شما دارید هرگز به چشم افراد نمی‌آید و ممکن است که همچنین اهمیت و تأثیر گذاری کلام شما نیز کاهش پیدا کند.

لباس می‌تواند نشان‌دهنده شغل

یک لباس سفید با مقنعه مشکی برای خانم‌ها نشان‌دهنده این است که این خانم در کادر درمان مشغول به کار می‌باشد.

امروزه از لباس‌های کار در جامعه انواع مختلف وجود دارد که به صورتی می‌تواند نمایانگر یک برند یا یک نشانه خاص باشد.

پس با توجه به این توضیحات لباس می‌تواند نشان‌دهنده شغل نیز باشد.

اگر با مشاوران ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه همراه ما باشید خرید لباس کار شما به راحتی انجام می شود. بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.

بازگشت به لیست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =