مقالات

انواع کاپشن

انواع کاپشن

انواع جنس کاپشن پاییزه و زمستانه

کاپشن ها در انواع مختلف طراحی و دوخته می شوند؛ اما در تهیه تمامی آن ها معمولا از پارچه های ضخیم تر نظیر دورس یا کتان برای لایه رویی و پوششی از پشم یا پشم شیشه برای آستر استفاده می شود.

این موضوع در مورد کاپشن های بارانی ضدآب نیز صادق است. تنها در این میان شاید بتوان کاپشن های چرم را از نظر نوع زیرآستر انتخابی مستثنی دانست.

در مورد لباس های زمستانی یک حقیقت غیرقابل انکار وجود دارد؛ لباس های زمستانی اکثرا گران هستند و همین موضوع دقت بیشتر برای انتخاب گزینه مناسب تر را برای مصرف کننده، چندین برابر می کند.

در مجموع جنس پشم، پلی استر، نخ، نایلون، پلی آمید، مخمل، فوتر و چرم طبیعی و مصنوعی از انواع اصلی متریال مورد استفاده در دوخت کاپشن ها هستند که به تناسب استفاده از هریک،‌ شاهد قیمت های متفاوتی در کاپشن ها خواهیم بود.

به عنوان مثال کاپشن های پر که مخصوص کوهنوردی و استفاده در ارتفاعات هستند، تقریبا گرانترین نوع کاپشن بازار است که تنها با برندهای خاص عرضه می شود.

انواع کاپشنکاپشن جیب دار بپوشید

کاپشن های جیب دار، به ویژه از نوع زیپدار آن، علاوه بر اینکه می تواند دست های شما را در زمستان گرم نگه دارد، امکان قرار دادن دستمال و دیگر لوازم دم دستی همچون گوشی موبایل را برای شما فراهم می کند.

یکی از ویژگی های بارز و مفید و موثر کاپشن ها، داشتن جیب است.

انواع کاپشن کلاه دار

استفاده از کاپشن های جیب دار و کلاهدار در عین حال می تواند ظاهری غیررسمی تر به شما ببخشد.

کلاهدار بودن کاپشن نیز مزیت دیگری است که می تواند از شما در برابر بارش های ناگهانی باران و برف محافظت کند. همچنین احتمال سرما خوردنتان را در زمستان به نحو قابل ملاحظه ای کاهش میدهد.

کاپشن ضد آب

اگر این کاپشن ها را به مجموع لباس های زمستانی خود اضافه می کنید، مراقب باشید که از کنار حرارت مستقیم رد نشوید؛ چرا که احتمال سوختن پارچه شمعی این کاپشن ها با کمترین حرارت وجود دارد.

این کاپشن ها بسیار غیررسمی بوده و با هر نوع پوشش کژوال دیگری از جمله شلوار جین و کفش کتانی یا بوت و نیم بوت به راحتی ست می شوند.

کاپشن جین، کتان یا چرم

در مجموع اگر در شهری زندگی می کنید که احتمال بارش برف و باران در آن بسیار کمتر از حد انتظار است، یا اگر امکان خرید حداقل دو مدل کاپشن بارانی و پارچه ای را با هم دارید، می توانید به این نوع انتخاب فکر کنید؛ در غیر این صورت به شما پیشنهاد می دهیم که علیرغم زیبایی خیره کننده این کاپشن ها، از خیر خرید آن ها بگذرید.

اگر از طرفداران استایل نیمه رسمی هستید، قطعا انتخاب کاپشن شما باید از انواع جین، کتان یا چرم باشد. این کاپشن ها به نسبت گرانتر از انواع دیگر هستند و البته توجه داشته باشید که انتخاب این نوع کاپشن تنها برای روزهای غیربارانی و غیربرفی پیشنهاد می شود و پوشیدن آن ها در روزهای ابری یا نیمه ابری ریسک بالایی دارد؛ مگر اینکه مطمئن باشید از خانه با چتر بیرون می روید.

خرید کاپشن به راحتی انجام می شود کافی است با تولیدی لباس فرم بافتینه همراه باشید. ما بهترین ها را برای شما می خواهیم، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =