مقالات

جلیقه خبرنگاری

جلیقه خبرنگاری

انواع جلیقه های خبرنگاری

جلیقه های خبرنگاری در دو طرح و مدل تولید و طراحی می شوند، در نوع اول این لباس ها دارای چهار جیب و از جنس ویسکوز تولید می شوند، اما در نوع دیگر این لباس ها به صورت هشت جیب و از پارچه صد درصد کتان تولید می شوند.

می توانیم این لباس ها را با توجه به نوع سلیقه یا سفارش افراد در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید کنیم، حتی می توانیم روی آن ها را با استفاده از چاپ یا گلدوزی، طرح یا آرم شرکت را حک کنیم.

امنیت جلیقه خبرنگاری

خبرنگاران ممکن است در جاهای مختلف و خطرناک مثل گزارش جنگ به جمع آوری خبر بپردازند از این رو ممکن است گلوله یا ترکشی به سمت آن ها بیاید پس بهتر جلیقه آن ها ضد گلوله باشد تا امنیت آن ها برقرار باشد.

با توجه به نوع کار و حساسیت آن خبرنگاران ممکن است در مکان های مختلف از این لباس استفاده کنند به همین دلیل مهم و ضروری است که از لباس هایی استفاده شود که فرد در آن ها احساس آرامش داشته باشد زیرا اگر غیر از این باشد در عملکرد و کار او تاثیر منفی زیادی خواهد داشت.

جنس جلیقه خبرنگاری

لباس کار های خبرنگاران در جنس پارچه و طرح های مختلفی تولید می شوند. اما از مهمترین جنس های آن ها می توانیم به سه مورد زیر اشاره داشت:

  • پلی استر
  • ویسکوز
  • پنبه، فلامنت

این سه جنس از بهترین جنس های لباس می باشد که می توان برای جلیقه خبرنگاران استفاده کرد.

جلیقه خبرنگاری

لباس کار خبرنگاری

یکی از مشاغل حرفه های خاص خبرنگاری است، خبرنگاران با پوشیدن لباس های مخصوص که معمولا جلیقه خبرنگاری هستند در میان افراد تشخیص داده می شوند.

به طور کلی اگر در کسب و کار خاصی افراد به دنبال این باشند که شرکت یا محصولات خود را در دید مخاطب معرفی کند. بهتر است از لباس هایی استفاده کنند که محصولات آن ها را در دید مخاطبان معرفی کند.

دلیل دیگری که معمولا خبرنگاران از جلیقه استفاده می کنند، تبلیغات موسسه یا شرکتی برای آن کار می کنند هم هست، به همین دلیل توصیه می شود که کارکنان این موسسات از لباس های خاصی استفاده کنند.

ویژگی جلیقه خبرنگاری

همه جلیقه ها باید دارای ویژگی های مخصوصی باشند. اما از مهمترین ویژگی های آن ها باید به جنس، نوع پارچه، نوع چاپ و ماندگاری آن اشاره داشته باشیم.

برای تبلیغات بهتر است از جنس و نوع پارچه ای استفاده کنید که کیفیت بالایی داشته باشد. تا از سوی دیگر خبرنگاران، شرکت ها، موسسات و… به چشم بیاید.

به طور کلی در کارهای تبلیغاتی ممکن است که هزینه ای که در ابتدای کار صرف می کنید زیاد به نظر برسد، اما اگر تبلیغات هدفمند و مناسبی داشته باشید حتما برگشت سرمایه ی بسیار خوبی خواهید داشت، به همین دلیل همواره سعی کنید که به کیفیت محصولاتی که برای تبلیغات استفاده می کنید اهمیت دهید.

خرید لباس و لباس کار شما به راحتی انجام میشود اگر با مشاوران ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه همراه باشید. بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان می‌باشد.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + دو =