مقالات

شلوار کتان مردانه

شلوار کتان مردانه

راهنمای خرید

در هنگام خرید شلوار کتان مردانه حتما به مواردی مانند استایل، فصل، جنس و… دقت کنید.

اگر از شلوار کتان در مراسم رسمی می‌خواهید استفاده کنید بهتر است از شلوار کتان کلاسیک و یا راسته استفاده کنید.

در ابتدا میزان بودجه خود را در نظر بگیرید و متناسب با آن به دنبال شلوار کتان مناسب با بودجه و استایل خود باشید.

شلوار کتان

شلوار کتان مردانه جز آن دسته لباس‌های آقایان است که در استایل‌ کژوال، رسمی، نیمه رسمی و اسپرت می‌توان از آن استفاده کرد. از شلوار کتان مردانه همچنین می‌توان در محل کار و یا جمع‌های دوستانه هم استفاده کرد.

شلوار مردانه جز لباس‌های اصلی آقایان به شمار می‌آید که انواع مختلفی مانند: شلوار کتان مردانه، شلوار جین مردانه، شلوار کلاسیک مردانه و… دسته بندی می‌شوند.

قیمت شلوار کتان مردانه

قیمت شلوار کتان مردانه به نسبت دیگر شلوارهای مردانه مناسب‌تر است. در هنگام خرید شلوار مردانه ارزان به این نکته توجه داشته باشید که قیمت پایین شلوار به دلیل نامرغوب بودن جنس پارچه کتان آن است و این امر در دوام و ماندگاری شلوار کتان نقش دارد.

در هنگام شستشو این لباس حتما به راهنمای شستشوی که بر روی شلوار کتان مردانه درج شده دقت کنید. اگر با اتوکشی میانه خوبی ندارید بعد از شتشو برای خشک شدن، شلوار کتان خود را آویزان کنید.

نگه داری پارچه شلوار کتان مردانه شلوار کتان مردانه جنس لطیف، نرم و با ضخامت متفاوت دارد. از شلوار کتان مردانه با ضخامت‌‌ بالا در فصل زمستان و ضخامت کم در فصل تابستان استفاده می‌شود.

شلوار کتان مردانه

انواع شلوار کتان

شلوار کتان مردانه جز آن دسته از شلوارهایی است از تنوع بالایی از نظر مدل برخوردار است. اگر به دنبال خرید بهترین شلوار کتان مردانه متناسب با استایل خود هستید در ابتدا باید شناخت جامعی از انواع شلوار کتان مردانه داشته باشید.

  • شلوار کتان مردانه دمپا کش: شلوار دمپا کش کتان به مانند شلوار اسلش است که در ناحیه مچ آن کش دارد. این مدل بسیار راحت است و می‌توان در مکان‌های که به شلوار راحت نیاز داریم بپوشیم و همچنین برای استایل کژوال و اسپرت بسیار مناسب است.
  • شلوار کتان اسلیمیا جذب: این مدل شلوار کتان مردانه در استایل کژوال و دورهمی‌های دوستانه استفاده می‌شود. این شلوار از کمر تا مچ پا تنگ بوده و جذب بدن است.
  • شلوار مردانه کتان کلاسیک: این شلوار مناسب استایل کلاسیک بوده و فاق آن بلند است.
  • شلوار مردانه کتان راسته: شلوار مردانه کتان راسته همان طور که از نام آن پیداست دارای قواره راسته است و هم به صور فاق بلند و هم به صورت فاق کوتاه تولید می‌شود.

ست کردن شلوار کتان مردانه

با خرید شلوار کتان کلاسیک و ست کردن آن با یک پیراهن مردانه می‌توان یک استایل رسمی داشت و با پوشیدن شلوار کتان مردانه اسلیم یا دمپا کش به همراه تیشرت و اکسسوری مردانه مانند کلاه لبه دار مردانه یک استایل اسپرت یا کژوال داشت.

شلوار کتان مردانه جز آن دسته شلوارهای آقایان است که می‌توان برای همه استایل‌ها از آن استفاده کرد.

شلوار کتان مردانه را می‌توان متناسب با استایلی که مد نظر داریم با کفش کتانی مردانه و یا کفش رسمی مردانه و حتی با کفش نیم بوت مردانه ست کرد. شلوار کتان مردانه را با پلیور و سویشرت برای فصول سرد سال می‌توان ست کرد.

خرید بهترین مارک شلوار کتان مردانه

برای خرید شلوار کتان مردانه دیگر نیازی نیست به مرکز خرید شلوار کتان مردانه مراجعه کنید.

برای خرید انواع شلوار کتان مردانه فاق بلند، فاق کوتاه، شلوار کتان مردانه راسته و انواع دیگر شلوار کتان مردانه می‌توانید به تولیدی لباس فرم بافتینه مراجعه کنید.

در تولیدی لباس فرم بافتینه شما می‌توانید انواع لباس‌های مردانه متناسب با استایل خود را خریداری کرده و از تنوع بالای آن استفاده کنید.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 10 =