مقالات

عایق کاپشن زمستانه و ضد آب بودن آن را در نظر بگیرید

عایق کاپشن زمستانه و ضد آب بودن آن را در نظر بگیرید

ضد آب بودن کاپشن زمستانه

اگر به دنبال کاپشنی مناسب و کارآمد هستید، مخصوصا زمانی‌ که محل زندگی شما در مناطق سردسیر است، بهتر است لایه بیرونی کاپشن ضد آب باشد. مطمئنا در طول زمستان به دلیل بارش برف و باران به این نوع کاپشن احتیاج خواهید داشت. بدیهی است، شما به دنبال کتی نیستید، که برف و باران آن را خراب کند.

بنابراین اگر می‌خواهید برای کاپشن ضد آب، هزینه‌ای بپردازید، از کیفیت بالای پارچه‌ای که برای روکش بیرونی آن استفاده شده، مطمئن شوید این کاپشن مناسب است.
برای اطمینان از این موضوع، برچسب ضد آب بودن را روی کاپشن ببینید. همچنین، تعداد لایه‌های تشکیل‌ دهنده پارچه ضد آب را چک کنید. قطعا هرچه لایه‌ها بیشتر باشد، کاپشن از محافظت بهتری در برابر نفوذ آب برخوردار است. فراموش نکنید، تمامی کاپشن‌های چرمی و پشمی ضد آب نیستند.

کاپشن زمستانه باید عایق حرارتی مناسب داشته باشد

پارچه‌ های تولید شده از پر یا پشم، پارچه‌های مصنوعی و پارچه‌های تولید شده از کرک، بهترین عایق هستند، که شما را در زمستان گرم نگه‌ می‌دارند.

معمولا در کاپشن‌های زمستانی از سه نوع عایق‌ بین آستری و پارچه برای حفظ و ایجاد گرما استفاده می‌شود.

عایق کاپشن زمستانه و ضد آب بودن آن را در نظر بگیرید

عایق کرک

متاسفانه دوخت کاپشن بسیار ضخیم با استفاده از این پارچه بسیار سخت است. بنابراین اگر به دنبال کاپشنی بسیار ضخیم هستید، این پارچه‌ها مناسب نیست.

کرک شباهت زیادی به پشم گوسفند دارد. مقاومت بالایی در برابر آب دارد و از لحاظ استحکام و ماندگاری، نسبت به الیاف مصنوعی با دوام‌تر است.

الیاف مصنوعی

در صورت انتخاب این نوع کاپشن، انتظار نداشته باشید، زیاد برایتان کار کند.

این الیاف بهتر در برابر رطوبت از خود مقاومت نشان می‌دهند. ولی متاسفانه پس از مدت‌ زمانی که از استفاده آن‌ها گذشت، به راحتی خراب می‌شوند.

عایق پر یا پشم

انتخاب کاپشن با عایق پر یا پشم مناسب استفاده در مناطق باران‌ زا نیست.

این نوع عایق کلاسیک و برای تامین گرمای بدن در زمستان ایده‌آل است. ولی متاسفانه در برابر رطوبت مقاومت خوبی ندارد.

خرید کاپشن زمستانه به راحتی انجام می شود کافی است با تولیدی لباس فرم بافتینه همراه باشید، ما بهترین ها را برای شما می خواهیم. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =