مقالات

لباس مناسب برای کار

لباس مناسب برای کار

استانداردهای لازم و کیفیت تجهیزات شرکت ها

تمام تجهیزاتی که در شرکت نفت و پالایشگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد باید از بالاترین کیفیت و استحکام برخوردار باشد تا بتواند به عنوان یک محافظ عالی برای فرد عمل کند.

تمامی تجهیزاتی که توسط شرکت‌های مختلف طراحی و تولید می‌شوند باید استانداردهای لازم را داشته باشند تا برای فرد مشکل ساز نشوند و هم برای شرکت ایجاد مشکل نکند.

لباس کار نیز باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد در غیر این صورت باعث خرابی لباس کار در کار های سنگین می شود.

اندازه و تناسب لباس کار

افرادی که با ماشین آلات صنعتی کار می‌کنند بهتر است از مدل یکسره استفاده کنند که این لباس بدون هیچگونه پارگی باشد و همچنین باید از وسایلی مانند ساعت زنجیر و کلید در هنگام استفاده از ماشین‌های صنعتی استفاده نکنند؛ زیرا این موارد ممکن است فرد را در هنگام کار دچار آسیب کند.

اندازه و تناسب لباس کار حرفه‌ای باید با بدن فرد بسیار متناسب باشد. مدل لباس کار حرفه‌ای باید به صورتی باشد که دقیقاً اندازه بدن افراد باشد و همچنین باید با نوع کاری که فرد انجام می‌دهد تناسب داشته باشد.

لباس مناسب برای کار

لباس کار آتش نشان

در هنگام استفاده از لباس آتش نشانی فرد باید از عوامل و لباس‌های دیگری مانند کلاه، دستکش و کفش ایمنی نیز استفاده کنند.

لباس کار آتش نشانان باید از جنس ضد حریق باشد؛ زیرا با حرارت و آتش در تماس هستند و ممکن است اگر لباس آن‌ها از جنس دیگری باشد در هنگام کار خود فرد دچار آسیب شود و کل مجموعه را نیز دچار سختی فراوانی بکند.

لباس کار

لباس کار حرفه‌ای دارای ویژگی‌ها و مشخصات مختلفی می‌باشد که با تناسب با هر کسب و کاری صورت می‌گیرد.

لباس کار از سری مهم‌ترین تجهیزات ایمنی و ابزارها برای حفاظت افراد می‌باشد و می‌تواند به عنوان یک پوشش سراسری تمام دستگاه‌ها و تنه افراد را در برابر خطرات و شرایط محیطی مختلف و متفاوت محافظت کند.

جنس لباس کار

جنس لباس کار حرفه‌ای را متناسب به کاربری که دارند مشخص می‌کنند و پارچه‌ای معمولاً در لباس‌های کار مورد استفاده قرار می‌گیرند، کیفیت پارچه لباس کار از اهمیت زیادی برخوردار است، معمولا از الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی استفاده می‌کنند، اما نکته بسیار قابل اهمیتی که وجود دارد با توجه به کاربری که محل و محیط کاری دارد و برخورد فرد با نوع مواد شیمیایی و صنعتی و همچنین شرایط آب و هوایی می‌تواند در جنس پارچه تاثیر گذار باشد. به عنوان مثال لباس کار سردخانه و لباس کار آشپزخانه حتی لباس کار آتش نشانی هر کدام از این‌ها جنس‌های پارچه با محیط‌های دیگری متفاوت می‌باشد.

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه در تلاشیم تا با معرفی انواع لباس کار و لباس فرم، به شما عزیزان کمک کنیم تا استایلی زیبا، جذاب و بدون نقص داشته باشید. همراه ما باشید و بهترین و مرغوب ترین اجناس را از وب سایت ما پیدا کنید.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − سه =