مقالات

لباس های کار و البسه های ایمنی

لباس های کار و البسه های ایمنی

البسه های مورد نیاز در کار

پیش‌ بند یا روپوش ، پیش‌ بند یا روپوش‌ های کاری محافظت از کل بدن و تنظیم دما را ارائه می‌کنند تا به ساده‌ تر کردن کمد لباس کار شما کمک کنند و در عین حال شما را در هر فصل ایمن نگه می‌دارند.

یک جفت روپوش کار سنگین می تواند در طول زمستان یک لایه ضخیم عایق ایجاد کند و از افتادگی شلوار در حین کار جلوگیری کند.

روپوش‌ های با دید بالا راهی عالی برای ایجاد دید یقه تا پا به لباس کار شما با یک تکه لباس است و از شما در برابر بریدگی، خراش و سایر خطرات روزمره که ممکن است در محل کار با آن‌ها مواجه شوید، محافظت می‌کند.

محصولات جانبی تولیدی لباس فرم بافتینه

تولیدی لباس فرم بافتینه در راستای راحتی مشتریان که به راحتی بتوانند ست کامل لباس های کار را تهیه کنند اقدام به تولید لباس های کار بی نظیری کرده است که در حین کار محافظت بالایی را برای فرد استفاده کننده به همراه می آورد.

البسه های کاری مانند انواع دستکش ها ، انواع کلاه های ایمنی ، انواع کفش های ایمنی ، کفش های کار اداری طبی ، عینک های ایمنی و غیره… از محصولات تولیدی لباس فرم بافتینه میباشد.

محافظ دست

پوشیدن دستکش ایمنی مناسب می تواند به جلوگیری از بریدگی، پارگی، سوختگی، سرمازدگی، آسیب عضلانی و سایر آسیب هایی که می تواند کاملاً ناتوان کننده باشد کمک کند. استفاده از محافظ دست مناسب یک اقدام ساده و مقرون به صرفه است که می توانید برای جلوگیری از وقوع این موارد انجام دهید.

بعد از صدمات کمری، صدمات دستی یکی از شایع ترین آسیب های محل کار است که حدود هزاران حادثه در سال را شامل می شود. اگرچه آسیب جدی به دست احتمالاً کشنده نخواهد بود، اما می تواند زندگی را تغییر دهد و به طرز چشمگیری روش انجام کار روزانه شما را تغییر دهد.

دستان شما بزرگترین ابزار شما هستند و باید آنها را ایمن نگه دارید.

پاها و پاها

علاوه بر این، کفش نامناسب می تواند شما را از استفاده صحیح از تجهیزات باز دارد و ممکن است توانایی شما در کنترل ماشین آلات سنگین را تغییر دهد.

پاها و زانوهای شما نیز باید از این خطرات رایج در محل کار محافظت شوند.

مانند دستان شما، پاهای شما نیز در برابر صدمات و حوادث در محل کار آسیب پذیر هستند. به همین دلیل است که پوشیدن کفش های کار سنگین ایمنی و جوراب های راحت بسیار مهم است.

پوشیدن کفش نامناسب می تواند صدمات ویران کننده ای از جمله لغزش، افتادن، سرمازدگی و ضربه ایجاد کند.

لباس های کار و البسه های ایمنی

شلوار کار های با استاندارد بالا

شلوار ، چه یک شلوار با دید بالا برای روشن نگه داشتن شما و به راحتی قابل شناسایی در بهار و تابستان، چه یک شلوار گرم زمستانی برای جلوگیری از سرمازدگی، یک جفت شلوار کار خوب می تواند به شما کمک کند تا شما را در ایمن و راحت نگه دارید.

کار یک جفت شلوار کار با کیفیت بالا همچنین از شما در برابر بریدگی، خراش و سایر خطرات روزمره که در محل کار یافت می شود محافظت می کند. راحتی نیز یک عامل است، زیرا بسیاری از شلوارهای کار مجهز به جیب های جادار برای انبار کردن ابزار و وسایل شخصی هستند.

رسالت ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان با تولید لباس های کار و البسه های ایمنی کار میباشد. برای رسیدن به بهترین ها با ما همراه باشید.

 

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =