مقالات

لباس کار صنعتی و پارچه های استفاده شده در طراحی آن

لباس کار صنعتی و پارچه های استفاده شده در طراحی آن

فلامینت کجراه و ترگال

فلامنت کجراه: لباس‌کار فلامنت کجراه یکی دیگر از بهترین انواع لباس‌کارهای صنعتی می‌باشد که جنس مربوط به این لباس‌کارها بسیار با دوام و مقاوم بوده و بیشتر در محیط های صنعتی پالایشگاهی و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرند.

ترگال: یکی از دیگر بهترین انواع پارچه‌های مورد استفاده در دوخت لباس‌کار دوبندی یا دوتکه را ترگال شده داده است که این مدل از پارچه‌ها بسیار با کیفیت بوده و شما می توانید با توجه به رنگبندی مورد نظر خود، بهترین رنگ مربوط به این پارچه را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید.

بررسی لباس کار صنعتی

تمام کارفرمایان بایستی یک محیط امن و ایمنی را برای کارکنان خود به وجود آورند و این امر یکی از مهم ترین اصول کار در محیط های صنعتی می باشد.

بایستی لباس کارهای خریداری شده یک سری از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی ها را داشته باشند که شما هم می توانید در خصوص این مشخصات و ویژگی ها اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

لباس کار صنعتی چیست؟

آیا شما نیز به دنبال راهنمای خرید و استفاده از بهترین لباسکار استاندارد صنعتی برای کارکنان خود هستید؟ می دانید که لباسکار کتان یکی از بهترین و مقاوم ترین انواع لباس های کار به شمار می آید؟

کار در محیط های صنعتی بسیار خطرناک می باشد و خطرهایی مانند برق گرفتگی، آتش سوزی، پاشیده شدن مواد اسیدی و شیمیایی، خطرات مربوط به مواد رادیواکتیو و غیره از مهم ترین و اصلی ترین این خطرات به شمار می آید که کارکنان برای محافظت خود از این خطرات، بایستی بهترین و با کیفیت ترین لباس کار استاندارد را بپوشند.

یکی از مهم ترین و ضروری ترین ملزومات مورد نیاز برای کار در محیط های صنعتی را لباس کارهای صنعتی شکل داده اند که هر کارگر و کارمندی یکی از بادوام‌ ترین و مقاوم ترین این لباس را تهیه و آنرا مورد استفاده قرار دهد تا بتوانند از آسیب‌های احتمالی در امان باشند.

لباس کار صنعتی و پارچه های استفاده شده در طراحی آنلباس کار صنعتی کتان

لباس کار با پارچه کتان یکی از بهترین انواع لباسکارهای صنعتی می‌باشد که حجم بالایی از لباس کارهای مورد استفاده در صنایع مختلف را لباسکارهای صنعتی کتان شکل داده است.

پارچه های پلی استر پنبه و پنبه پلی استر

پلی استر پنبه: پلی استر پنبه از مناسب‌ترین پارچه‌های مورد استفاده در طراحی لباس کار دوتکه می‌باشد که شما می‌توانید لباسکارهای صنعتی از جنس مذکور را در محیط هایی با خطر احتمال مواد نفتی به راحتی مورد استفاده قرار دهید.

پنبه پلی استر: یکی دیگر از مهم‌ترین و اصلی‌ترین پارچه های مورد استفاده در طراحی لباس کار یکسره و دوتکه را پنبه پلی استر شکل داده است که از قابلیت شستشوی بسیار راحتی برخوردار بوده و عمر مفید طولانی تری را نیز دارد.

جهت سفارش انواع لباس کار صنعتی کافی است با شماره های درج شده در سایت تولیدی لباس فرم بافتینه تماس حاصل کرده و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =