مقالات

لباس کار مناسب زمستان

لباس کار مناسب زمستان

سالم بمانید و هوشمندانه کار کنید!

اهمیتی ندارد هوا چقدر ناخوشایند است، لباس ها بهترین دوست جدید شما هستند و می توانند به شما کمک کنند تا راحت و متمرکز بمانید.

با سردتر شدن هوا، باید گرم ماندن در محل کارتان اولویت اصلی شما باشد.

می توانید با آماده کردن لباس کار خود از این قبل اطمینان حاصل کنید که برای هر اتفاقی آماده اید و احتمال آسیب، بیماری یا عملکرد ضعیف در محل کار را کاهش دهید.

چگونه گرم بمانم؟

بهترین محل جهت شروع استفاده از لباس های پایه حرارتی مانند زیرپوش شخصی است. این امر در ثابت و گرم نگه داشتن دمای مرکزی بدن به شما کمک می‌کند شما را قادر می سازد سریعا لباس های اضافه تر روی آن قرار دهید. معمولاً این اقدام به صورت عرف به یک تی شرت نازک منتج می شود. اگر چه به نظر نمی رسد محافظت زیادی ایجاد نماید، اما یک لباس اضافی ضروری می باشد که در صورتی که در معرض خطر گرم شدن بیش از حد هستید به راحتی حذف می شود.

بین گرم ماندن به قدر کافی و گرمای بیش از حد مرز باریکی وجود دارد و این مرز در قدرت عایق بدن پنهان است. این مسئله به دام انداختن گرمای طبیعی بین لباس ها اشاره دارد و این نکته کلیدی برای گرم ماندن در زمستان است.

لباس ها این امکان را به شما می دهند که درجه ی حرارت خود را کنترل کنید، زیرا در صورت گرم شدن بیش از حد می توانید به راحتی و به سرعت لباس تان را در بیاورید ( یکی از لباس های تان را در بیاورید). هر چند توصیه می کنیم وقتی به نقطه خاصی رسیدید آن را متوقف سازید.

سرپوش گرم فراموش نکنید

بیشتر اتلاف گرما از طریق سر تان انجام می شود و شما می توانید با قرار دادن این افزودنی ساده روی لباس کار خود، دمای بدن تان را به میزان چشمگیری افزایش دهید و حرارت بدن تان را ثابت حفظ کنید!

کلاه هایی با لبه های پشم دوزی شده نیز یک افزودنی عالی برای لباس کارتان به شمار می آیند.

لباس کار مناسب برای گرم نگه داشتن شما در زمستان

اگر بیش از حد سرمایی هستید، به درستی توجه کردن و تمرکز کردن می تواند غیرممکن باشد، بنابراین بسیار حیاتی است که دمای مرکزی بدن تان را گرم نگه دارید تا سالم، راحت و مؤثر باشید.

با کاهش دما و نزدیک شدن به هوای سرد، گرم و راحت بودن در محل کار می تواند چالش برانگیز باشد.

لباس کار مناسب زمستان

با لباس کار هایی که مخصوص زمستان است، گرم بمانید یا متحمل عواقب آن شوید…

اینکه بگذارید بدن تان در محل کار سرد و خیس شود، با این کار نیز سبب می شوید که به مراتب بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های شایع و ناخوشایند زمستانی مانند آنفولانزا، سرفه و سرما خوردگی و بیماری‌های جدی‌تر قرار بگیرید. گرم ماندن به شما کمک می کند تا سلامت و ایمنی تان را حفظ کنید و به میزان چشمگیری عملکرد کاری تان بهبود می یابد.

سرد بودن بیش از حد، علاوه بر این می تواند اثرات جدی زیان آوری بر توانایی شما در توجه و تمرکز کردن داشته باشد، به طوری که بعضی از کارگران این احساس را با حواس‌ پرتی و گیجی برابر می دانند؛ این مسئله می تواند قدرت تصمیم گیری را به تأخیر بیندازد، موجب اختلال در زمان واکنش دادن شود و احتمال حادثه یا جراحت را بیشتر سازد.

برای خرید انواع لباس کار زمستانی میتوانید ما مشاوران ما در تولیدی لباس فرم بافتینه همراه باشید، ما بهترین ها را برای شما می خواهیم.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 8 =