مقالات

لباس کار

لباس کار

مشاغلی که باید از لباس کار استفاده کنند:

  • شیشه گر
  • نقاش
  • جوشکار
  • نجار
  • ریخته گر

نکاتی در رابطه با لباس کار برای انواع مشاغل، استفاده از پیش بند است. به کار بردن پیش بند، بیشتر برای مشاغلی که با ماده ها سر و کار دارند مناسب است.

نوع پارچه به کار رفته در لباس کار صنعتی:

  • فیلامنت
  • جنس کتان

به کار بردن لباس ضد آب در مشاغل صنعتی بسیار کاربردی است. صنایع غذایی، یکی از صنعت‌ های مهم که با آب سر و کار دارند. به کار بردن لباس ضد آب در صنایع غذایی، باعث افزایش میزان بهداشت می‌ شود.

کاربرد مهم لباس کار دوبنده

به کار بردن لباس کار دوبنده به کارگران کمک زیادی در جهت دسترسی به ابزار‌ های آن‌ ها می‌کند. دسترسی به ابزار و تجهیزات، برای مشاغلی مثل مکانیکی بسیار ارزشمند است. یکی از ویژگی‌ های مهم برای لباس کار دوبنده، تعویض ساده و آسان آن می باشد. این لباس کار ها برای اینکه بالای آنها باز است کارگران به راحتی می توانند آن را بپوشند و در بیاورند. لباس در هنگام پوشیدن باید ساده و آسان وارد بدن شود. راحتی لباس محل کار را جدی بگیرید.

در زمان تعویض نیز، باید شکل ساده‌ تری برای تعویض کردن آن برای افرادی که از آن استفاده می‌کنند به وجود آید. دوبنده دارای ویژگی ساده پوشیدن و ساده تعویض کردن برخوردار است.

هر کسب و کاری نیاز به ابزار‌های کاری خود دارد. ابزار‌های کاربردی در برخی از کسب و کار‌ها، بسیار زیاد است. ابزار مورد نیاز کسب و کار باید در اختیار افراد قرار داده شود.

لباس کار دوبنده بیشتر برای مشاغلی از جمله مکانیکی مناسب است.

لباس کار

عدم به کارگیری لباس کار دو تکه

کاهش فعالیت برای کسب و کار، انتخاب خوبی برای کامیابی از لباس دو تکه می باشد. در واقع، شرایط و محیط کار در میزان بهره وری از لباس تاثیر بسزایی دارد. لباس باید قابلیت مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد.

لباس کار دو تکه شامل بلوز و شلوار کار است. نکته مهم در عدم استفاده از لباس کار دو تکه، آسیب پذیری بالا برای لباس است. مدل لباس کار دو تکه، بیشتر به دو مدل است:

  • کاپشن و شلوار
  • بلوز و شلوار

این دو نوع مدل از لباس کار، برای کسب و کار هایی که فعالیت بالا دارند مناسب نیست. فعالیت زیاد در انجام امور کاری برای کارگران، عدم لزوم به کارگیری لباس دو تکه را فراهم می‌آورد.

برای تولید لباس مناسب، باید تمامی موارد و نکات را در دوخت آن رعایت کرد. هر چه دوخت بهتر و شکیل‌ تر باشد، کارایی لباس کار تولید شده افزایش پیدا خواهد کرد.

لباس باید قدرت مانور و حرکت را برای کارگران به شکل شایسته‌ای به وجود آورد. لباس تنگ، مسائل زیادی را برای حرکت کارگران به وجود می‌آورد.

یونیفرم

تولیدی لباس کار بافتینه به سلیقه افراد و نوع فعالیت آن‌ ها بسیار اهمیت می‌دهد. شکل لباس کار با توجه به محیط کار، اقسام گوناگونی را به خود می‌گیرد. تولیدی لباس کار بافتینه ، با اهمیت دادن به مراحل دوخت لباس کار، راحتی و کاهش آسیب دیدگی در حین کار برای بدن را در اولویت قرار می‌دهد.

افزایش نظم برای یک محیط کاری، ساختار و شکل بهتری را به وجود می‌ آورد. از این جهت، لباس باید تمامی بدن را تحت پوشش قرار دهد. جنس پارچه و الیاف آن، باعث افزایش تبادل حرارتی برای بدن می‌شود.

استفاده از یونیفرم با ایمنی بالا برای مشاغل مختلف از جان افراد محافظت می‌کند و خطرات احتمالی در حین انجام دادن کار را به حداقل می رساند.

ما در تولیدی لباس فرم بافتینه به فکر کسب رضایت مشتریان عزیز هستیم که با تولید لباس های کار با کیفیت برای تمامی نقاط ایران راحتی را برای شما می خواهیم. با ما در تولیدی لباس فرم بافتینه به بهترین ها فکر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 1 =