مقالات

مزایای لباس فرم و لباس کار

مزایای لباس فرم و لباس کار

مزایا پوشیدن لباس فرم در محل کار

لباس فرم ها مزایا خود را دارند. معمولاً شکل آن‌ ها برای بدن پوشنده نامطلوب است، مگر این که این یک شغل با مشخصات بالا باشد، مانند مهمانداری که در آن یک لباس فرم منظم و متملق لازم است.

 

لباس فرم، چه در مدارس و چه در محل کار، برای تشخیص کارمندان با نام های مختلف استفاده می شود.

این یک بحث گسترده است که آیا لباس فرم در محل کار مورد نیاز است یا نه، زیرا نه تنها ساده هستند، بلکه باعث می شود کار غیر جالب به نظر برسد.

 

منافع کارفرما از لباس فرم و یکدست در شرکت

سرمایه گذاری برای لباس فرم کارمندان یک تصمیم دشوار برای یک کارفرماست و تعهد بزرگ مالی است. بنابراین، دانستن این موارد که منافع لباس یکدست برای شرکت شما چیست در ابتدای کار مهم است:

  • ایمنی: بسته به صنعت شما، لباس کار می تواند ابزار ایمنی مهمی باشد این که آیا لباس های فرم می تواند به عنوان محافظ در برابر سوختگی و آسیب دیدگی همچنین جهت جلوگیری از آلودگی در محیط کار شود و یا این که کمک کند تا کارکنان در محل کار بیشتر به چشم بیایند.
  • بهره وری: یکی از بزرگ ترین منافع استفاده از لباس فرم افزایش بهره وری است. با توجه به نظرسنجی های انجام شده از بین پنجاه و پنج درصد از کارگران آنان بر این عقیده اند که پوشیدن لباس فرم سازندگی را بالا می برد.
  • نام تجاری: لباس فرم برای کارمندان یک ابزار بازاریابی موثر در مقایسه با دیگر تبلیغات است.

مزایای لباس فرم و لباس کارمزایای لباس فرم

آیا لباس یکدست مفید است؟ از همه مهم تر، این که چه کسی از لباس فرم یا لباس کار بهره مند می شود، کارمند، کارفرما و یا مشتری؟

سرمایه گذاری در لباس فرم و یکدست برای کارمندان تصمیمی دشوار است و این نشان دهنده یک تعهد بزرگ مالی است.

اثر لباس فرم و لباس کار بر روی مشتریان

با توجه به مطالعات، هنگامی که مشتری کارمندی را در لباس فرم می بیند، این احساس به مشتری الغا می شود که یک محصول بهتر و با کیفیت بالاتر از خدمات دریافت خواهد کرد.

در نظر سنجی انجام شده چهل درصد از پاسخ دهندگان معتقدند کارمندان با لباس فرم آگاه تر هستند، پنجاه و دو درصد معتقدند که آنان قابل اعتماد تر هستند، و بقیه اعتراف کردند که احساس راحتی بیشتری با یک کارمند با لباس فرم دارند.

شاید بزرگ ترین منفعت کارمندانی با لباس یکدست در محل کارشان ایجاد تصویر ذهنی خوب به مشتریان باشد.

منافع کارکنان از پوشیدن لباس فرم یکدست

در درجه اول از نگرانی های کارمندان برای پوشیدن لباس روتین کار کاسته می شود.

با توجه به مطالعه انجام شده، تقریبا شصت و شش درصد از کارمندان با رضایت شغلی بالا به طور مداوم در محل کار خود مشغول بکارند و حتی در ساعت اضافی در محل کار می مانند.

لباس یکدست در محل کار حس برابری و کار گروهی ایجاد می کند. در نتیجه کارمندانی شادتر، با ظاهری جذاب برای شرکت بوجود می آید و کارکنان خوشحال بهره وری شرکت را بالا می برند.

 

رسالت ما کسب رضایت شما مشتریان عزیز است، جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کرده و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهار =