مقالات

معرفی البسه های ضد آب و ضد آتش

معرفی البسه های ضد آب و ضد آتش

استفاده از لباس گرم کن زیر لباس کار ضد آب

با استفاده از یک لباس گرم (گرمکن و شلوار) در زیر لباس خود، مقدار گرما را می توان به آسانی دو برابر و کار را برای فرد خوشایند کرد.

هر چقدر میزان درصد پنبه استفاده شده در لباس گرم بیشتر باشد و ضخامت کمتری برخوردار باشد، علاوه بر حفظ دمای بدن، حرکت فیزکی افراد را کاهش نخواهد داد.

 لباس کار ضد آتش

از البسه ضد اشتعال در محیط‌ های گازی به منظور استفاده در مرکزهای آتش نشانی و گروه‌ های ایمنی از سوی شرکت‌ ها و کارخانجات فعال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی استقبال می شود.

این البسه دارای خواص ضد اشتعال، ضد باکتری، خنک کنندگی و آب گریزی دانسته و آن ها را برای استفاده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، ذوب فلزات، برشکاری و جوشکاری مناسب معرفی کرده است.

لباس کار ضد آب یکسره

لباس کار یکسره خلبانی که قسمت کاپشن و شلوار آن به هم وصل است و به سرعت می توان آن را پوشید که به وسیله یک زیپ بسته می شود و سازوار برای محیط هایی است که آلودگی محیط زیاد است و همچنین برای فصل های سرد سال قابل استفاده می باشد.

برای راحت بودن بیشتر در محیط کار خود می توانید از لباس کار یکسره خلبانی استفاده کنید.

معرفی البسه های ضد آب و ضد آتشلباس کار ضد آب دو تیکه

به کاپشن و شلوار به صورت مجزا گفته می شود و با دقت به شرایط محیط کاری خود می توانید از کاپشن یا شلوار لباس کار استفاده کنید.

باید به ابن مسئله توجه کرد هر لباسی درخور هر محیطی نمی باشد و باید با توجه به محیط کاری و شرایط محیطی، لباس کار مخصوص به آن را بپوشید.

جنس لباس های ضد آب

استفاده از آستر در طراحی لباس کار ضد آب زمستانی، کمک بسیار زیادی به جلوگیری از ورود هوای سرد به داخل و خروج گرمای بدن به خارج می شود.

آستر لباس کار ضد آب زمستانی به صورت عمومی در سه نوع تولید می شود.

فرم لباس کار ضد آب زمستانه با آستر نمد، آستر خز و آستر پشم شیشه تولید می شود. نیز لباس کار ضد آب زمستانی باید دارای کلاه گرم و ضد آب باشد، چرا که قسمت سر بدن به سرما بسیار حساس تر می باشد. اما این همه‌ی لباس کار و لباس کار ضد آب که می توانیم در زمستان خیلی سرد استفاده کنیم نیست.

برای خرید انواع البسه های کار کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید تا به بهترین ها دست یابید، برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هفت =