مقالات

معرفی انواع لباس کار برای مشاغل مختلف

معرفی انواع لباس کار برای مشاغل مختلف

معرفی لباس‌ کار عایق سرما

برای خرید لباس کار عایق سرما بهتر است از پارچه‌ ای استفاده کنید که از جنس الیاف طبیعی تولید شده باشد و روکش لباس آن مانند لباس‌ های کار نسوز از جنس پی وی سی و سولفات آلومینیوم باشد.

پارچه‌ های مورد استفاده در لباس‌ های کار می‌ تواند از جنس الیاف و پارچه‌ ها مختلفی به تولید برسد، اما نکته مهم این است که لباس‌ های کار به طور کلی بر اساس سیستم مدیریت اچ اس ای به تولید می‌ رسد.

شما می‌ توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به انواع لباس کارهای مختلف، همچنین تهیه لباس کارهای عایق ضد سرما با کارشناسان تولیدی لباس فرم بافتنیه تماس حاصل کنید تا به راحتی خرید خود را انجام دهید.

معرفی لباس‌ های کار نسوز و یا ضد آتش

خرید لباس کار نسوز برای کسانی که با گرما و آتش سرکار دارند، بهترین انتخاب است؛ زیرا این لباس‌‌ ها از جنس آزبست تهیه شده و می‌ تواند از جنس روکش‌ های مختلفی مثل پارچه پی وی سی، آلومینیوم سولفات و غیره باشد.

برخی از مشاغل مثل آتش‌ نشانی و کوره پزی غالبا مجبور به فعالیت در دمای بالا هستند. برای تهیه و دوخت این لباس‌ کارها می‌توانید از پارچه‌ های مختلفی استفاده کنید.

اما به دلیل گرمای بالا در محیط کار بهتر است از پارچه‌ هایی با الیاف طبیعی استفاده کنیم که تنفس استاندارد و جنس مناسبی دارند.

جهت خرید و مشاوره در رابطه با انواع لباس کار های نسوز با تولیدی لباس فرم بافتینه در تماس باشید تا کارشناسان ما بتوانند بهترین مشاوره را به شما عزیزان ارائه دهند و شما بتوانید به راحتی لباس مورد نظر خود را تهیه کنید.

معرفی لباس‌ های کار در صنایع نفت

برای تهیه لباس‌ های کار در صنعت نفت بهتر است پارچه‌ ای را انتخاب کنید که بین هفتاد تا هفتاد و پنج درصد آن را الیاف طبیعی پوشش دهد.

انتخاب پارچه‌ ای از جنس الیاف طبیعی ویژگی‌ هایی نظیر تهویه و تنفس استاندارد پارچه، بیشتر شدن طول عمر لباس و تهیه لباس در کیفیت دلخواه می‌ شود.

اگر قصد خرید لباس کار با جنس با کیفیت دارید، بهتر است از پارچه‌ هایی استفاده کنید که از جنس الیاف طبیعی نظیر پنبه و پشم باشد.

معرفی انواع لباس کار برای مشاغل مختلفمعرفی لباس‌ های کار در عایق حفاظتی

لباس‌ های کار عایق حفاظتی نیز یکی از لباس‌ هایی است که برای مشاغل وابسته به کوره‌ پزی بسیار مناسب است.

این لباس نیز بهتر است مانند لباس‌ های کار نسوز پوشش آلومینیومی داشته باشد.

اگر قصد خرید لباس کار را دارید که مثل لباس‌ های کار نسوز مقاوم در برابر گرما باشد، لباس‌ های عایق حفاظتی می‌ تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

معرفی لباس‌ های کار در صنعت گاز

قیمت لباس کار در این صنعت به دلیل درصد بالای جنس الیاف بیشتر از سایر است.

یکی از مشاغل بسیار حساس، مشاغل مربوط به صنعت گاز است. از آنجایی که کسانی که در صنایع گاز به فعالیت می‌ پردازند همواره در خطر آسیب‌ دیدگی ناشی از حریق هستند، بهترین لباس‌ های کار برای این صنعت از صد درصد از جنس الیاف طبیعی است.

معرفی لباس‌ های کار در صنایع عمران و فنی

در این نوع پارچه‌ ها حدودا کمتر از سه چهارم پارچه از جنس پلی استر و باقی از جنس ویسکوز تهیه می‌ شود.

این لباس‌ های کار بسیار مقاوم و مستحکم است و قیمت مناسبی دارد.

اگر قیمت لباس کار برای شما مهم است، پارچه لباس کار برای کارهای عمرانی و صنایع فنی قیمت بیشتری نسبت به باقی لباس‌ های کار دارند.

سوالات متداول

  • لباس‌ های کار نسوز و یا ضد آتش کدامند؟
  • لباس‌ های کار در عایق حفاظتی کدامند؟
  • لباس‌ های کار در صنایع نفت کدامند؟
  • لباس‌ های کار در صنایع عمران و فنی کدامند؟
  • لباس‌ های کار در صنعت گاز کدامند؟
  • لباس‌ کارعایق سرما چیست؟

در این مطلب از تولیدی لباس فرم بافتینه سعی کردیم تا شما را با انواع لباس کار برای مشاغل مختلف در این مقاله آشنا کنیم تا در انتخاب خود دچار شک نشوید. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با تولیدی لباس فرم بافتینه همراه باشید، همچنین جهت سفارش انواع لباس کارهای با کیفیت کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کرده و با کارشناسان ما در ارتباط باشید. تولیدی لباس فرم بافتینه بهترین ها را برای شما می خواهد.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + دو =