مقالات

معرفی بهترین پارچه‌ ها برای تولید لباس کار

معرفی بهترین پارچه‌ ها برای تولید لباس کار

معرفی بهترین پارچه‌ ها برای تولید لباس کار

پارچه کجراه پنبه ای

پارچه لباس کار هم می تواند خالص الیاف طبیعی باشد یا خالص الیاف مصنوعی و یا مخلوطی از هر دو.

این پارچه برای لباس کارکنانی که در محیط های گرم مناطق جنوبی، پالایشگاه ها و غیره بسیار مناسب است.

یکی از مزایای پنبه این است که هر چه پنبه پارچه بالاتر باشد آن پارچه از مرغوبیت بیشتری برخوردار است و تبادل حرارتی بدن با فضای محیط بیرون بهتر صورت می گیرد و به طبع انسان تعرق کم تری دارد.

پارچه ترگال

ترگال مناسب‌ ترین پارچه برای تولید لباس کار مثل یونیفرم‌ های اداری، یونیفرم مدرسه، روپوش پزشکی، مانتو و لباس آشپزی است.

پارچه ترگال در رنگ‌ ها و طرح‌ های متنوع به تولید می‌ رسد، خنک، مقاوم، مستحکم و ارزان قیمت است و می‌ تواند انتخاب مناسبی برای تهیه یک لباس کار با کیفیت باشد.

یکی از بهترین و اقتصادی‌ ترین انتخاب‌ ها برای تولید لباس کار‌های مختلف، پارچه ترگال است.

همانطور که احتمالا اطلاع داشته باشید این پارچه انواع مختلفی دارد و از جنس الیاف ویسکوز و پنبه به بازار عرضه می شود.

معرفی بهترین پارچه‌ ها برای تولید لباس کارپارچه کتان 

پارچه کتان که از جنس الیاف گیاه کتان به تولید می‌ رسد و لقب مقاوم‌ ترین پارچه را در بین پارچه‌ های صنعت نساجی دارد.

اگر قصد دارید که علاوه بر تهیه لباس کار پارچه‌ ای خنک، بسیار مقاوم، با کیفیت از جنس الیاف طبیعی داشته باشید بهترین انتخاب برای شما پارچه کتان است.

از آنجایی که بخش عمده پارچه‌ های کتان را پنبه تشکیل می‌ دهد پارچه کتان بر اساس درصد پنبه‌ ای که در بافت خود دارد به سه دسته زیر تقسیم می‌ شود:

  • پارچه کتان با سی درصد پنبه
  • پارچه کتان با هفتاد درصد پنبه
  • پارچه کتان با صد درصد پنبه

بر اساس دسته‌ بندی انواع پارچه کتان برای تهیه لباس کار بهتر است از پارچه کتان با سی درصد پنبه استفاده کنید اما اگر مشکلی در افزایش هزینه ندارید و نیاز دارید تا پارچه‌ ای مقاوم‌ تر و مرغوب‌ تر خریداری کنید که به راحتی دچار آبرفت یا رنگ دهی نشود، بهتر است پارچه کتان با درصد بیشتری پنبه را انتخاب کنید.

پارچه تترون

پارچه تترون که انواع مختلفی دارد از پر فروش‌ ترین و کاربردی‌ ترین پارچه‌ هایی است که برای تولید لباس کار و دیگر منسوجات مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

از انواع پارچه تترون در تولید لباس کار در صنایع مختلف از جمله روپوش پزشکی، لباس آشپزی و پیراهن‌ های اداری را تهیه کنید.

انواع پارچه تترون طرح و رنگ متنوعی دارد، ضد حساسیت است، تهویه استاندارد و مناسبی دارد و برای تمامی فصول مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

علاوه بر پارچه‌ های معرفی شده برای تهیه لباس کار، شما می‌ توانید از پارچه‌ های دیگری نظیر پارچه‌ های پیراهنی، پارچه فاستونی، پارچه پرشیا، پارچه تریکو جودون، پارچه لی پنبه‌ ای و دیگر پارچه‌ ها استفاده کنید.

پارچه کجراه فلامنت

از این پارچه برای تولید لباس‌ هایی نظیر فرم پرسنل ادارات، لباس فرم مدارس و کارخانه‌ ها، لباس پرستاری استفاده می‌ شود و از بهترین انتخاب‌ ها برای تولید لباس کار است.

یکی از پر کاربردترین پارچه‌ ها که برای تولید لباس کار، پارچه فلامنت کجراه است. این پارچه انعطاف پذیری مناسبی دارد، بسیار راحت است، بر خلاف دیگر پارچه‌ های فیلامنتی مقاومت خوبی در برابر حرارت دارد و کاربردهای زیادی برای تولید منسوجات مختلف دارد.

برای سفارش انواع لباس کارهای با کیفیت کافی است با تولیدی لباس فرم بافتینه همراه باشید، بزرگ ترین هدف ما کسب رضایت شما مشتریان عزیز است، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 13 =