مقالات

پارچه مورد استفاده در کاپشن زمستانه

پارچه مورد استفاده در کاپشن زمستانه

پارچه ضد آب بارانی چیست؟

به صورت کلی پارچه های ضد آب بسیار مقاوم هستند و در عین حالی که اجازه ورود آب و سایر عوامل خارجی را نمی دهند، دارای قابلیت تنفس هستند. این خروج و ورود هوا باعث خواهد شد تا بدن شما هنگام پوشیدن کاپشن عرق نکند و گرمتان نشود و در عین حفظ دمای بدن، دچار عرق نشوید.

پارچه های ضد آب متناسب با مواد مورد استفاده در آن ها به میزان مشخصی ضد آب هستند. این پارچه ها عمدتا از موادی نظیر پشم، پنبه، پلی استر، ابریشم و غیره ساخته می شوند و در برابر نفوذ آب، باد و باران به صورت ویژه مقاوم هستند.

پارچه مموری دارای بافت سبک

ویژگی منحصر به فرد پارچه مموری باعث شده است تا علاوه بر کاربرد آن در صنعت مد و پوشاک و تهیه کاپشن، در صنایع پزشکی و صنعتی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

پارچه مموری دارای بافت بسیار سبکی است و همین سبکی باعث می شود راحت تر قیچی بخورد و فرم بگیرد. همچنین این پارچه در برابر تشعشع و مخاطرات خارجی بسیار مقاوم است.

پارچه مورد استفاده در کاپشن زمستانهپارچه کاپشن زمستانه

تمامی کاپشن های موجود در بازار از چند نوع پارچه نیستند و کاپشن ها دارای انواع مختلفی از جنس ها هستند.

وقتی صحبت از پارچه های مختلف برای کاپشن می شود، قطعا ذهن بسیاری از افراد به سمت پارچه های چرمی، پشمی یا ابریشمی می رود.

در کل پارچه های مختلفی از کاپشن زمستانه وجود دارد که شما عزیزان بسته به نوع کار خود می توانید کاپشن مورد نیاز شغل خود را انتخاب کنید.

جلوگیری از ورود باران و باد در لباس

اگر به دنبال یک لباسی هستید که بتوانید با استفاده از آن حتی کودکان خود را نیز از سرما و باران در امان نگه دارید، کاپشن با رویه از جنس پارچه مموری است.

ویژگی های مهم پارچه مموری این است که جلوی هر گونه باد و باران را در فصل های سرد می گیرد و به همین دلیل یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب به عنوان پوشش برای کاپشن است.

مقاومت پارچه مورد استفاده در کاپشن زمستانه

به صورت کلی نوع پارچه‌ ای که باید مورد استفاده در کاپشن زمستانه قرار گیرد باید به نحوی باشد که در مقابل آب و باد مقاوم باشد.

یعنی شما بتوانید به خیال راحت در روزهای سرد سال در زیر باد و باران قرار گیرید و نگران هیچ چیزی نباشید.

جهت خرید انواع کاپشن زمستانه با کیفیت کافی است با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کرده و با ما در ارتباط باشید.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هفت =