مقالات

کاربرد دستکش و کلاه ایمنی در لباس کار

چند نکته هنگام انتخاب دستکش ایمنی

کاربرد دستکش در لباس کار کارگران ساختمان

نقش لباس کار در فرایند ساخت و ساز، استفاده از انواع دستکش ایمنی را ایجاب می‌ کند. بیشتر کارگران ساختمانی، در روند ساخت و ساز با مواد و مصالح زیادی رو به رو هستند.

دستکش برای کارگران ساختمانی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. البته به کار بردن مواد و مصالح ساختمانی، برای کارگران ساختمانی از واجبات کار ساخت و ساز است.

کاربرد دستکش و کلاه ایمنی در لباس کار

حفاظت از دست

ارتباط تنگاتنگی در میزان بهره وری از مصالح ساختمانی با کارگران ساختمانی وجود دارد. کارگران ساختمانی، باید از دستکش استفاده کنند. دستکش محافظت بالایی را برای دست به وجود می‌ آورد.

با توجه به این موضوع، نکته مهم و قابل تأمل برای محافظت از دست می‌باشد. برخی از مواد و مصالح ساختمانی در ارتباط با دست، مشکلات زیادی را برای پوست به وجود می‌ آورند.

استفاده از دستکش

حساسیت پوستی و همین طور زبر و خشک شدن دست، از جمله مشکلات اولیه‌ای که برای پوست دست کارگران ساختمانی بدون دستکش به وجود می‌ آید. بریدگی دست، یکی از مشکلات ناشی از عدم به کارگیری دستکش در روند کاری است.

گاهی اوقات، کاربرد دستکش برای کارگران ساختمانی، از میزان بریده شدن دست آن‌ها جلوگیری می‌ کند.

کاربرد کفش ایمنی برای کارگران در ساخت و ساز

نقش لباس کار در فرایند ساخت و ساز و کاربرد کفش ایمنی برای کارگران بسیار مهم است. اهمیت بهره‌مندی از کفش ایمنی برای کارگران، برای ایجاد محافظت بیشتر از پا است.

از این جهت، به کار بردن کفش مناسب، خود یکی از فاکتور‌ های مهم برای بالا بردن سطح ایمنی پا در فرایند ساخت و ساز است.

در فرایند ساخت و ساز، با ریزش مصالح ساختمانی بر روی زمین، امکان بریدگی در سطح کفش نامناسب و ورود بریدگی به سمت پوست پا باشد.

کفش نامناسب

با به کارگیری کفش نامناسب در روند ساختمان سازی، کارگران با مشکلات زیادی رو به رو می‌ شوند.

ورود آب به داخل کفش، روند کار را به شدت کاهش می‌ دهد. با کاهش روند کار با کفش نامناسب، میزان بازدهی در کار بسیار کم می‌شود.

با استفاده از کفش مناسب در فرایند ساخت و ساز برای کارگران، باعث بهینه سازی روند کار در ساختمان سازی می‌ شود.

این مشکلات در طولانی مدت در روند کار به وجود می‌ آید. کفش مناسب برای کارگران، باعث جلوگیری از ورود آب و رطوبت به داخل کفش می‌ شود.

خرید لباس کار شما به راحتی انجام میشود اگر با مشاوران ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه همراه ما باشید. بزرگترین هدف ما در گروه تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت مشتریان میباشد.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =