مقالات

انواع کاپشن کار زمستانه

انواع کاپشن کار زمستانه

کاپشن شلوارها

مدل‌های کاپشن شلوار زمستانی برای مشاغلی مناسب هستند که الزاما باید در طی روز ساعاتی را در فضای آزاد مشغول به کار باشند، مانند: پیک‌های موتور‌ی، نصاب کارگاه‌ها‌ی درب و پنجره که در فضای آزاد هستند و بنا‌بر شرایط کاری ممکن است در هنگام بارندگی هم مجبور به ادامه فعالیت کاری خود باشند، به همین دلیل جنس رویه کاپشن شلوارها از نوع شمعی ضد آب می‌باشد و استری داخلی آنها را از نوع خز کار می‌کنند تا گرمای مناسبی داشته باشند و در بازار به اسم کاپشن شلوار معروف هستند.

لباس کار گرم

شامل زیر‌پوش و شلوار می‌باشد که از دو جنس پارچه مختلف دُرس و چرم تولید می‌شود.

جنس پارچه دُرس به دلیل داشتن در‌صد بالای پنبه باعث حفظ گرمای بدن می‌شود ولی از لحاظ قیمتی از جنس چرم گرانتر می‌باشد.

قیمت لباس کار زمستانی و بادگیر

اگر لباس گرم مناسبی انتخاب نکنید این امر باعث کاهش راندمان کاری پرسنل می‌شود.

قیمت لباس کار زمستانی بر اساس انواع مدل و جنس آنها متفاوت می‌باشد، کیفیت لباس کار از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا در حفظ سلامتی کارکنان تاثیر مستقیم دارد.

انواع کاپشن کار زمستانهبادگیر مردانه

انواع بادگیر‌ نوعی لباس کار مردانه است که برای مناطق شمالی کشور که حالت بارندگی زیادی دارند مناسب می‌باشند و اکثرا مورد استفاده ماهی‌ گیران عزیز نیز می‌باشد.

پارچه بادگیر‌ها الزاما باید از نوع شمعی پشت لاستیک (لباس لاستیکی) باشد تا خاصیت ضد آبی بالایی داشته باشند. کاربرد اصلی بادگیرها در زیر آب است و دوخت آنها نیز باید ریز دوخت باشد تا آب از منافذ بین دوخت عبور نکند.

مدل بارانی با مدل پانچو متفاوت است و بیشتر مدل پانچو مورد استفاده ارگان های نظامی می باشد و در اختیار نیروهای نظامی برای محیط های بارانی قرار می‌گیرد.

بادگیر بصورت بادگیر شلوار ضد آب تولید می‌شود و اگر بصورت تکی تولید شود در مدل بارانی که بلندتر از حالت بادگیری و اندازه آن تا زیر زانو می‌باشد عرضه می گردد.

بادگیر شلوار

لطفاً در خرید بادگیر دقت کنید چون بعضی از تولید کنندگان بادگیر شلوار برای کاهش قیمت بادگیر از پارچه شمعی تک لایه استفاده می‌کنند که خاصیت ضد آبی پایینی دارد و آب از آن عبور می‌کند.

از جنس پارچه شمعی پشت لاستیک تولید می‌شود و دارای خاصیت ضد آب بوده که مانع نفوذ آب به داخل آن می‌شود.

بزرگ ترین هدف تولیدی لباس فرم بافتینه کسب رضایت شما مشتریان عزیز است، ما با تولید انواع لباس فرم و لباس کار در نظر داریم بهترین ها را به شما عرضه کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 20 =