مقالات

لباس فرم اداری زنانه

لباس فرم اداری زنانه

طراحی مانتو شلوار اداری با ایده های شما

از جمله موارد مهمی که می تواند جز ارکان اصلی طراحی لباس فرم بانوان باشد خارج کردن مدل های تکراری لباس فرم از الگوهایی که سال هاست از آن تبعیت می شود.

مانتو، شلوار و پوشش سر که خود می تواند شامل مقنعه یا هد سر باشد کلیت اصلی یک لباس فرم اداری زنانه را تشکیل می دهد، اما در این میان، نگاهی بسیار موشکافانه و ظریف به تک تک ابعاد موارد مطرح شده است که می تواند لباس فرم کارمندی را نسبت به سایر تولیدات مشابه، متمایز کند.

در این بین بعضی از مدل ها چون برش عصایی، حالتی بین المللی دارد و جزیی از نواقص لباس به حساب نمی آید و نباید از کنار این نکته به راحتی گذشت که مدل شلوار، نقش مهمی در لباس فرم اداری زنانه ندارد.

مانتو شلوار اداری

همان طور که می دانید در سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی از انواع لباس فرم اداری استفاده می شود و نیز برای کارمندان خانم از مانتو شلوار کارمندی، یا مانتو اداری یا لباس پرسنلی زنانه استفاده می شود.

لباس فرم اداری زنانه مزیت های خاصی دارد که از جمله این مزیت ها برند سازی شرکت است.

لباس فرم اداری زنانهمزیت‌ های یونیفرم‌ های اداری در اهداف برندسازی

کارکنانی که یونیفرم اداری را پوشیده‌ اند، محیطی را ایجاد می‌ کنند که طبق ارزش‌ های شرکت عمل می‌ کند.

فراهم کردن یونیفرم شرکتی برای کارمندان سبب بالا رفتن روحیه، غرور و عزم و اراده در میان آن‌ ها می‌ شود.

وقتی تمام اعضای تیم همراه باشند، تصویر برند با سرعت بالاتری حاصل می‌ شود.

لباس فرم اداری خاص می‌ تواند روی نیروی کار درون سازمانی شما تاثیر گذار باشد.

انتخاب لباس فرم شرکتی زنانه

برای انتخاب مانتو فرم اداری می بایست به نکات خاصی توجه داشت تا بتوان ارتباط خوب و مناسبی را با برند سازمانی برقرار کرد.

منظور از ارتباط لباس فرم شرکتی با برند این است که حتما می بایست به طراحی لوگوی شرکت و ترکیب رنگ آن دقت شود و اگر آن سازمان در برندسازی خود از رنگ خاصی استفاده می کند، حتما باید در طراحی مانتو فرم سازمانی نیز از همان ترکیب رنگ استفاده شود.

یکی از مهم ترین مسائلی که باید در رابطه با انتخاب مانتو فرم اداری رعایت شود، رنگ پارچه آن است، که می تواند به صورت یک دست از یک رنگ متفاوت برای طراحی مانتو فرم اداری استفاده شود و یا این که از چند رنگ میتوان بهره برد.

رایج ترین و پرفروش ترین مانتو شلوار فرم اداری

هنگام خرید لباس فرم اداری زنانه توجه داشته باشید که مدل هایی از قبیل مانتو فرم اداری یقه هفت ساده و یقه هفت پاگن دار، مانتو فرم اداری یقه ایستاده، مانتو فرم اداری یقه انگلیسی، مانتو فرم اداری نیم یقه و مانتو فرم اداری یقه آرشال از پر فروش ترین و رایج ترین مدل های مانتو فرم اداری می باشند.

مدل های یقه هفت مانتو های فرم اداری بیشتر مناسب فصل گرم و مدل‌های یقه ایستاده و یقه آرشال بیشتر مناسب فصل سرد می باشند. همچنین در صورت استفاده از مدل های یقه هفت می توانید از شونیز و کراوات برای ست لباس فرم اداری زنانه یا ست مانتو و شلوار اداری استفاده کنید که جلوه خاصی به لباس شما خواهد بخشید.

جهت خرید انواع لباس فرم اداری مخصوص بانوان با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید و با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Back to list

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 2 =